top of page

HISTORIA TWORZY SIĘ NA NASZYCH OCZACH. KOLEJNE MARZENIA SPEŁNIONE

HISTORIA TWORZY SIĘ NA NASZYCH OCZACH

Kolejny prestiżowy sukces w dniu dzisiejszym zapisał nasz klub do pięknych kart historii klubu.

W meczu 1/8 Finału Pucharu Polski rozgrywanym na boisku w odległym Rypinie pokonujemy gospodynie z Unifreeze Górzno 8:4.

Spotkanie obfitowało we wszystko to co jest najpiękniejsze w futbolu : dużo bramek, zwroty akcji, kontrowersyjne decyzje sędziowskie i dramaturgia.

Po 20 minutach gry przegrywaliśmy 2:0 pomimo optycznej przewagi. Wtedy sprawy w swoje ręce (a raczej nogi) wzięła nasza kapitan Paulina Tomasiak, która w 15 minut skompletowała klasycznego hat-tricka. Do przerwy prowadzimy 3:2.

Po zmianie stron kolejny błąd naszej defensywy wykorzystują miejscowe i jest remis 3:3. Od tego momentu gra naszego zespołu jest wręcz koncertowa i w 100% zaczynamy kontrolować przebieg wydarzeń na boisku. Kolejne bramki strzelają Romuzga, Piksa x2 oraz Klaudia Gniadek, która wróciła do gry po 2 latach przerwy i fantastycznym strzałem głową zaraz po wejściu na boisko potwierdziła swój nieprzeciętny talent. 8 - najładniejszą bramkę dnia dzisiejszego bezpośrednio z rzutu wolnego strzeliła Tomasiak.

Wynik końcowy 8:4 dla TRÓJECZKI i to nasz zespół cieszy się z awansu do 8-ki najlepszych drużyn w Polsce.


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

„Wygrywa ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć” Po prawdziwym horrorze w dogrywce wygrywamy 4-3 z ekstraligowym Sportis KKP Bydgoszcz i meldujemy się w półfinale Pucha

bottom of page