top of page

Paulina Tomasiak wyróżniona obok Sławomira Peszko i Mateusza Wdowiaka.

Paulina Tomasiak obok takich gwiazd jak Sławomir Peszko i Mateusz Wdowiak


Piłkarką roku w plebiscycie na piłkarza małopolski została Paulina Tomasiak. Wyróżniony został też m.in. Sławomir Peszko, piłkarz Wieczystej Kraków czy Mateusz Wdowiak z Rakowa Częstochowa.


W piłce kobiecej najważniejsze wyróżnienia pojechały do UKS-u 3 Staszkówka Jelna, do gminy Gródek nad Dunajcem. Nagrodę dla piłkarki roku zdobyła Paulina Tomasiak, napastniczka tego klubu. To młodzieżowa reprezentantka Polski do lat 17 i 19, która w ubiegłym roku doczekała się powołania do seniorskiej kadry. Trenerzy podkreślają, że jej talent od razu rzuca się w oczy - wielokrotnie była zresztą nagradzana tytułami najwartościowszej zawodniczki podczas turniejów, np. młodzieżowych mistrzostw Polski 2020.


Najlepszym trenerem zespołów kobiecych został natomiast Wojciech Mróz - prezes i trener UKS-u 3 Staszkówka Jelna, a do tego zawsze uśmiechnięty nauczyciel wychowania fizycznego w tamtejszej szkole podstawowej. W 2020 r. prowadzony przez niego zespół awansował do I ligi. Trener zdobył też brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Polski i złoty mistrzostw do lat 16.Gratulujemy 👏💚🤍

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page